You are herecss

css


Nowy serwis wydawnictwa Lektorklett

Od stycznia do kwietnia 2011 pracowałem na nowym serwisem WWW dla Wydawnictwa Lektorklett z Poznania. Po raz pierwszy moja praca była mniej "zdalna" - raz na tydzień konsultowałem z klientem przebieg prac. Po raz pierwszy też wykorzystałem Drupala w wersji 7.

Nowy salon fryzjerski na Pięknej w Poznaniu

W Poznaniu na ulicy Pięknej powstał nowy salon fryzjerski. Przygotowanie lokalu trochę trwało co dało się zauważyć po stanie mojego owłosienia na głowie jako, że postanowiłem wytrwać i poczekać do jego otwarcia. Pod koniec września się udało i salon jest już czynny.

Hair Lines Salon, home of the The L'Oreal Color Bar

Hair Lines Salon, yet another site for West Virginia business - this time a hairdresser. Drupal with custom design.

Kolejna strona dla firmy z Zachodniej Wirginii, tym razem jest to fryzjer. Wykonane w Drupalu, wygląd według indywidualnego projektu.

Stoneyglenwv.com - perfect place for living!

Yet another site from West Virginia done in Drupal. This time nothing complicated, just for the moment I was struggling with making Basic into two-column design.

Kolejny serwis ze stanu Zachodniej Wirginii wykonany w Drupalu. Tym razem nic skomplikowanego, no może trochę musiałem pogłówkować żeby przerobić Basic na dwie kolumny...

Braty z Rakemna wracają !

Braty z Rakemna wracają po 5 latach ! Swój pierwszy koncert zagrają u Suszka w Gryfinie 2 maja o 21.

Redesign of alldogadventures.com

Together with designer from USA, who is responsible for a layout creation, I am working now on a new site for alldogadventures.com.